Vybíjená – smíšená družstva 4.-5. třída

Tak tenhle turnaj nezačal vůbec dobře. Třikrát jsme vybírali klíčového hráče. Ale ani na potřetí se nám to nepovedlo. První vyhlédnutý hráč – Jakub Kraus (jel na lékařskou prohlídku), druhý – Jakub Sukel´ (onemocněl) a nakonec třetí (vybrán na poslední chvíli den před turnajem) – Štěpán Uhlíř (zaspal). Do Plas jsme tak ve středu 20. 3. odjížděli jen v deseti, bez jediného náhradníka. Na okresní kolo ve vybíjené přijelo osm družstev: Dolní Bělá, Horní Bříza, Kaznějov, Kralovice, Plasy, Třemošná, Zruč-Senec a Žihle. Vzájemné zápasy se hrály na dva poločasy po 7 minutách. Po společném nástupu se přítomná družstva rozlosovala do dvou skupin. Naši skupinu tvořily tyto týmy: Dolní Bělá, Kralovice, Zruč-Senec a Žihle. I přes velkou snahu všech našich hráčů jsme všechny tři zápasy prohráli a skončili tak ve skupině na posledním místě.
1) Dolní Bělá : Žihle; 8 : 9; (3:3, 5:6), nejvyrovnanější zápas
2) Dolní Bělá : Zruč-Senec; 3 : 15; (1:7, 2:8)
3) Dolní Bělá : Kralovice; 5 : 12; (1:6, 4:6)

Zápas o 7. místo (se čtvrtým z druhé skupiny):
Dolní Bělá : Kaznějov; 9 : 6; (4:3, 5:3) – alespoň, že nejsme poslední.

Konečné umístění družstev:

1. místo – Kralovice (postup do krajského kola), 2. místo – Zruč-Senec, 3. místo – Plasy, 4. Horní Bříza, 5. Třemošná, 6. Žihle, 7. DOLNÍ BĚLÁ, 8. Kaznějov

Tým: Tomáš Helus, Tereza Sukel´ová, Adam Pavlik, Robin Hošek, Matyáš Hanzlíček, Jan Fišer, Eliška Hajšmanová, Adéla Mohelnická, Tereza Wollrábová a Jakub Pešička
Z našeho družstva se nejlépe dařilo Tomášovi (vyřadil celkem 12 hráčů), Tereze Sukel´ové (6 hráčů) a Adamovi (5 hráčů). Obrovskou pochvalu zaslouží Terezka Wollrábová, která za celý turnaj – celkem 56 minut hry – byla vybita pouze 1x. Byla prostě nepolapitelná – uhýbala, lehala si, vyskakovala a bleskově přebíhala z přední části hřiště k zadní čáře. Po hřišti se míhala jako lasička. Ať se soupeři snažili sebevíc – za žádnou cenu ji nemohli vybít! Naopak nejčastěji vybíjenými naši hráči byli Jakub, Matyáš a Adam. Každý vyřazen 6x (v průběhu 8 poločasů).