Florbal – hoši 4.-5. třída

„Vlajková loď“ sportu naší školy – FLORBAL – opět na scéně! A opět se florbal zaskvěl v plné parádě. Kluci v kategorii 4.-5. třída přivezli dvě zlaté medaile: 1) 1. místo v okresním kole Plzeň-sever (ze čtyř družstev) a 2) 1. místo v ½ krajském kole (ze sedmi družstev). Navíc si kluci svou razantní a přesnou hrou vybojovali postup do krajského kola.

Naše výsledky ve skupině:
1) Dolní Bělá : Dobřany – 8 : 5, (Helus 3, Kraus 3, Fišer 2)
2) Dolní Bělá : Vejprnice – 4 : 1,(Kraus 4)
3) Dolní Bělá : Dobřany – 6 : 1, (Kraus 3, Helus 2, Fišer 1)
4) Dolní Bělá : Vejprnice – 5 : 4, (Kraus 3, Helus 1, Randa 1)

Vítězem skupiny B se stala Dolní Bělá. Na druhém místě – Vejprnice.

Duel o postup do finále. Hrajeme s druhým ze skupiny A, což jsou Přeštice:
Dolní Bělá : Přeštice – 4 : 0, (Kraus 4)

Finálový zápas – o postup do krajského kola s vítězem druhého duelu. Už potřetí s Vejprnicemi:
Dolní Bělá : Vejprnice – 3 : 1, (Kraus 3)

Vítězem ½ krajského kola se stává ZŠ Dolní Bělá a postupuje, stejně jako děvčata z naší školy, do krajského kola, které se bude konat v druhé polovině ledna 2024.

Konečné výsledky okresního kola (okres Plzeň-sever):

1. místo – DOLNÍ BĚLÁ, 2. místo – Vejprnice, 3. místo – Zruč-Senec, 4. místo – Manětín

Konečné výsledky ½ krajského kola (½ Plzeňský kraj):

1. místo – DOLNÍ BĚLÁ, 2. místo – Vejprnice, 3. místo – Chlumčany, 4. místo – Přeštice,5. místo – Zruč-Senec, 6. místo – Dobřany, 7. místo – Manětín

Naše družstvo: brankář – T. ALEXI, hráči – T. HELUS, J. KRAUS, J. FIŠER, J. SUKEL, J. PEŠIČKA, J. RANDA, M. HANZLÍČEK

Klukům moc děkuji za předvedenou hru a gratuluji k postupu do krajského kola.