Zahájení provozu MŠ

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice Plzeň potrvá přerušení provozu Mateřské školy v Dolní Bělé do pátku 13.11.2020 včetně.

Provoz mateřská škola zahájí od pondělí 16.11.2020 v běžném režimu (= 3 třídy MŠ). Provoz zajistí čtyři učitelky MŠ. Dvě učitelky jsou v pracovní neschopnosti.
(17.11.2020 je státní svátek).

Prosíme rodiče, aby dodržovali hygienická opatření, která platila již před přerušením provozu MŠ (- viz nástěnky v MŠ) = dezinfekce rukou dospělých i dětí při vstupu do MŠ, vstup dospělých do MŠ pouze s rouškou, zbytečně se nezdržovat v šatnách MŠ. Děti roušky mít nemusí.

Dále prosíme rodiče, aby dětem přihlásili stravu ve školní jídelně, buď pomocí aplikace nebo e-mailem vedoucí školní jídelny p. Maršalíkové.

Z epidemiologických důvodů se neuskuteční fotografování dětí v MŠ, které se mělo konat 24.11.2020.

Přeji Vám všem hodně zdraví.
S pozdravem J. Vejvodová – vedoucí učitelka MŠ