Zahájení prezenční výuky v 1. a 2. třídách od 18.11.

Vážení rodiče,

jak již jistě víte, od 18. listopadu se mohou do školy vrátit prvňáčci a druháčci.
Výuka bude probíhat podle rozvrhu, který byl stanoven v září.
Tv se bude vyučovat formou pobytu venku na vycházce (pokud to počasí dovolí), děti proto na Tv vybavte vhodným oblečením a obuví.
Při hudební výchově nebude vyučován zpěv – učitelé zařadí jiné činnosti.
Děti budou nepřetržitě v rouškách, zajistěte prosím alespoň dvě roušky na každý den.
Pro děti navštěvující družinu minimálně čtyři roušky na den.

Zároveň ať se děti teple oblékají, ve třídách se bude intenzivně větrat (i v době výuky).

Prvňáčci budou do školy vstupovat hlavním vchodem mezi 7.40 – 7.45, druháčci také hlavním vchodem mezi 7.45 – 7.50.

Provozní doba družiny se nemění 6.30 – 15.30, jen děti budou rozděleny do oddělení po celých třídách.
Počítejte prosím s tím, že družina bude chodit co nejvíce ven do areálu školy (a přizpůsobte tomu oblečení a obuv dětí).

Všechny děti mají automaticky přihlášené obědy, odhlásit si je můžete u vedoucí školního stravování pomocí mobilní aplikace nebo emailem vedoucí ŠJ.
Škola se bude snažit v maximální možné míře dodržet podmínky stanovené MŠMT v „Informacích k provozu škol a školských zařízení od 18. listopadu 2020“.

Milé děti, těšíme se na vás.
Mgr, Jiří Hladík – ředitel školy