Books

Uzavření základní školy

Vážení rodiče, milí žáci,
na základě usnesení vlády ČR ze dne 12. 10. 2020 jsou školy zcela uzavřeny od 14. 10. – 23. 10. místo prezenční výuky bude probíhat výuka distanční.
Distanční výuka je ze zákona od 1. 9. 2020 povinná. Chtěli bychom vás ujistit, že naší snahou v této nelehké době je poskytnout Vašim dětem za daných podmínek co nejlepší vzdělání. Budeme se snažit předat jim především důležité učivo a zaměříme se na srozumitelnou zpětnou vazbu.
Výuka II. stupně.
Distanční výuka (vlastní výuka, zpětná vazba, hodnocení zadaných úkolů, komunikace mezi vyučujícím a žákem) bude probíhat prostřednictvím platformy MS TEAMS. ……………… atd.
Celý dokument ke stažení zde (formát pdf)
Další dokument:
INFORMACE MŠMT PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ O VYDÁNÍ KRIZOVÝCH OPATŘENÍ VLÁDY VZHLEDEM KE COVID-19 ke stažení zde(formát pdf)