Prezenční výuka 1. a 2. tř. od 4. 1. 2021

Vážení rodiče,

4. ledna se mohou do školy vrátit pouze prvňáčci a druháčci.
Děti budou nepřetržitě v rouškách, zajistěte prosím alespoň dvě roušky na každý den.
Pro děti navštěvující družinu minimálně čtyři roušky na den.
Zároveň děti teple oblékejte, ve třídách se bude intenzivně větrat. 5 minut o každé přestávce a 5 minut o každé vyučovací hodině.

Provozní doba družiny se nemění 6.30 – 15.30, jen děti budou rozděleny do oddělení po celých třídách.
Počítejte prosím s tím, že družina bude chodit co nejvíce ven do areálu školy (a přizpůsobte tomu oblečení a obuv dětí).
Pro žáky nenavštěvující školní družinu bude škola otevřena v 7:40.

Výuka bude probíhat podle rozvrhu, který byl stanoven v září – TV se bude vyučovat formou pobytu venku na vycházce (pokud to počasí dovolí). Hv bez zpěvu (učitelé zařadí jiné činnosti).

Všechny děti 1. – 2. tříd mají automaticky přihlášené obědy, odhlásit si je můžete pomocí mobilní aplikace, nebo emailem u vedoucí školního stravování. Naopak žákům 3. – 9. třídy obědy sami odhlásíme.

Děkujeme za pochopení a přejeme klidné prožití zbytku vánočních prázdnin a v novém roce 2021 jen to nejlepší.
Mgr. Jiří Hladík – ředitel školy