Odkaz na hlasování do školské rady

Vážení rodiče,

uveřejňujeme odkaz, jehož prostřednictvím můžete vybrat člena školské rady z řad zákonných zástupců žáků.

Volba bude provedena distančně, pomocí aplikace MS Teams v termínu: 16. 6. – 18. 6. 2021.

Odkaz: https://1url.cz/KKHT5

Samotný odkaz bude funkční až od 16. 6. do 18. 6.

Podrobnější informace:

Od 16. 6. do 18. 6. bude moci zákonný zástupce žáka vyplnit a odeslat hlasovací lístek v MS Forms.

Je na dohodě zákonných zástupců dítěte, který z nich bude u voleb žáka zastupovat.

Po kliknutí na zaslaný odkaz se bude muset zákonný zástupce přihlásit na konto (účet) svého dítěte v MS Teams (přihlašovací jméno a heslo). Pokud nemá zákonný zástupce tyto údaje k dispozici (např. dítě je zapomnělo), může požádat o reset hesla na adrese: novakovap@zsamsdolnibela.cz

Hlasovat může zákonný zástupce přes odkaz jen jednou. Toto je možné zajistit právě jen u konta (účtu) žáka, a ne u jiných typů kont.

Případné dotazy prosím zasílejte na email: zs.dolni.bela@volny.cz

S pozdravem

Mgr. Jiří Hladík – ředitel školy