Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vybíjená – dívky 4.-5.třída

24. 3. 2019

V úterý 12. března 2019 se v Plasích konala okresní soutěž ve vybíjené dívek ze 4. a 5. třídy (soutěž smíšených družstev se konala o dva dny později – ve čtvrtek 14. 3.). Rozhodli jsme se pouze pro účast v dívčí kategorii, protože ve čtvrtek odjížděli páťáci sice také opět do Plas, ale tentokrát do Muzea stavitelství.
V kategorii děvčat se přihlásila čtyři družstva – ZŠ Dolní Bělá, ZŠ Kralovice, ZŠ Plasy a ZŠ Žihle. Teoreticky stačilo pro umístění na třetím místě porazit jednoho jediného soupeře. Bohužel to se nepodařilo. Škoda!         
Naše výsledky:                                                                                                                                                                                  

Dolní Bělá : Žihle 4 : 7 (2 : 3, 2 : 4)
Dolní Bělá : Plasy 1 : 9 (1:1, 0:8)
Dolní Bělá : Kralovice 3 : 14 (1:7, 2:7)

 Jeden zápas se hrál 2 x 7 minut. Počítá se počet vybitých za oba poločasy.
Turnaj zaslouženě vyhrála děvčata z Kralovic a postoupila do krajského kola.

Zapsal J.Bican, 12.3. 2019

Fotografie: zde 

vybijena.png