Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj ČEPS CUP florbal H 4.-5. třída

26. 1. 2019

KRAJSKÉ KOLO

V pondělí 21. 1. 2019 se konalo krajské kolo ve florbalu ČEPS CUP H 4.-5. třída. Turnaj se hrál ve Sportovní hale Slavie VŠ Plzeň na Borech za účasti všech osmi vítězů okresních kol. 
Úplný začátek onoho dne, ještě v Dolní Bělé, byl velmi, velmi smutný. Z našich sedmi připravených hráčů dva členové onemocněli a nemohli se tak turnaje zúčastnit  – Adam Sukel´ ze 4.tř. a Ondřej Vokáč z 5.tř. Zvláště výpadku skvělého Ondry jsme velmi litovali. Vždyť je to nejlépe hrající hráč našeho týmu, tahoun družstva, který v okresním kole v Kožlanech soupeřům nastřílel z celkového počtu našich 21 branek neuvěřitelných patnáct. Tým tak bez klíčového hráče a jednoho náhradníka dorazil do haly na Borech ve velmi sklíčené náladě. Už nás nebylo oněch pověstných „sedm statečných“, už nás bylo jen pět (brankář, tři hráči a jeden náhradník). S takovým počtem se v krajském kole dá velmi těžko uspět. Naši se však nevzdali! Malinkou výhodou bylo, že se v Plzni hrálo jen 2 x 8 minut. Soupeřům se vzdorovalo velmi těžko – některé týmy na nás nasazovali během zápasů v krátkých intervalech postupně i tři kompletní trojky. Kluci hráli prakticky bez střídání.
Naše výsledky:  

Dolní Bělá  : Zárka   1 : 7 (1:4, 0:3) branka: V.Lopata
Dolní Bělá : Pětadvacítka    1 : 11 (0:5, 1:6)  branka: T.Plevka
Dolní Bělá : Pohodovy100D 1 : 5 (0:3,1:2) branka: P.Beránek

  O pořadí:               Dolní Bělá   :   FC Volduchy         1 : 13          (0:5, 1:8)    branka: T.Plevka

U čtyř družstev na konci tabulky o konečném pořadí rozhodovalo skóre a to naštěstí dopadlo dobře v náš prospěch.
 Konečné pořadí je tedy toto:  1. 25. ZŠ Plzeň   2. ZŠ Klatovy   3. ZŠ Volduchy   4. xxxx   5. ZŠ Dolní Bělá   6. xxxx   7. xxxx   8. xxxx

ZŠ Dolní Bělá – 5. místo

V naší těžké situaci páté místo v krajském kole není zas tak špatným výsledkem. Je však velká škoda, že jsme nemohli v Plzni ukázat, jaký florbal se hraje v Dolní Bělé.
Družstvo:
brankář – Adam Kratzer 5., hráči – Tomáš Plevka 5., Václav Lopata 5., Pavel Beránek 4., Josef Vrchlavský 4.  

Fotografie: zde 

Zapsal J.Bican, 21.1. 2019

ceps_kraj.jpg