Jdi na obsah Jdi na menu
 


Streethockey – krajské kolo

20. 10. 2018

Nový školní rok – rok 2018/2019 – jsme v oblasti sportu začali, tak jako v loňském roce, krajským kolem. Šlo o dohrávku turnaje, který se rozehrál v dubnu až červnu 2018. Krajské kolo „B POOL“ streethockey bylo určeno pro týmy, které skončily v jednotlivých okresech na 3.- 4. místě. Do sportovní hokejbalové haly v Plzni na Lochotíně dorazilo v úterý 11. září šest týmů – Bělá nad Radbuzou (Rytíři), Blížejov (Sršni), Dolní Bělá (Vidláci), Chotěšov (Wild), Plzeň (Desítka) a Radnice (Radnice). Naše výsledky skutečně odpovídaly tomu, že jsme byli zařazeni až do skupiny „B“. V některých duelech jsme prohráli zaslouženě, v jiných jsme měli prostě smůlu. Hrálo se systémem každý s každým. Jednotlivé zápasy trvaly deset minut. Na hrací ploše hraje družstvo vždy se třemi hokejisty. Hráči se pravidelně střídají.
Naše výsledky:

Dolní Bělá : Bělá nad Radbuzou 1 : 2  (branky – Daníček 1x)    dali jsme si jednu vlastní branku
Dolní Bělá :  Radnice    7 : 4 (branky – Protiva 4x, Daníček 3x)
Dolní Bělá : Chotěšov  0 : 2  
Dolní Bělá : Plzeň 1 : 4 (branky – Daníček 1x)
Dolní Bělá : Blížejov 1 : 2 (branky – Protiva 1x)

konečné umístění – 5. místo

Za celý turnaj jsme soupeřům vstřelili celkem deset branek. Za náš tým branky stříleli pouze A. Daníček a L. Protiva – oba dali shodně po pěti brankách. V loňském školním roce jsme tento turnaj „B POOL“ vyhráli!
Družstvo: A. Daníček, L. Protiva, O. Koukolík, A. Frána, V. Penc a D. Walter
V druhém pololetí školního roku bude rozehrán další ročník. Hraje se dvoukolově. Družstva z jednotlivých okresů na 1. a 2. místě postupují do krajského kola A, družstva na 3. a 4. místě do krajského kola B. Soutěž je určena pro kluky z páté až sedmé třídy.

Zapsal J. Bican, 11.9.2018

Fotografie: zde  

streethockey8tr.jpg