Jdi na obsah Jdi na menu
 


Minikopaná H 8.-9. třída

23. 9. 2019

Ve čtvrtek 19. září se v Horní Bříze konal první sportovní turnaj školního roku 2019/2020. Tak jako v loňském roce, i letos se zúčastnilo dvanáct školních týmů. Vzhledem k tomu, že hřiště s přírodním trávníkem je v současné době mimo provoz, hrál se celý turnaj na „umělce“. Aby akce netrvala příliš dlouho, bylo rozhodnuto, že se družstva rozlosují do dvou skupin a do závěrečných bojů o titul a medaile postoupí podle výsledků z každé skupiny jen dvě družstva. Ostatní umístění se určovalo podle počtu bodů, vstřelených branek a vzájemných zápasů.
Rozlosování:
Skupina A : Dolní Bělá, Horní Bříza, Líně, Nýřany, Všeruby a Zruč-Senec
Skupina B : Gymnázium Plasy, Kralovice, Manětín, Město Touškov, Vejprnice a Žihle
Kluci měli od začátku pocit, že se nalosovali do silnější skupiny a následující výsledky jim asi daly za pravdu:

1) Dolní Bělá : Nýřany 0 : 3 (A. Daníček jel 2x sám na brankáře – ani jednou neproměnil)
2) Dolní Bělá  : Zruč-Senec 0 : 2  
3) Dolní Bělá : Líně   0 : 3  
4) Dolní Bělá  : Horní Bříza 0 : 3  

V této chvíli to byl pěkný propadák – z pěti zápasů už byly čtyři prohry. Náš tým byl jediný, který neměl po čtyřech duelech ani jeden jediný bod.
5) Dolní Bělá   :   Všeruby         2 : 1
Hrálo se deset minut. V šesté minutě Daníček dal branku, ale soupeř o dvě minuty později vyrovnal. V deváté minutě Daníček opět skóroval na 2 : 1. Kluci výsledek už udrželi. Díky třem bodům za toto vítězství jsme skončili na konečném desátém místě. Není to výsledek nijak skvělý, ale musíme se alespoň utěšovat tím, že je to výsledek o jeden stupínek lepší než loni (2018/2019  11. místo z dvanácti družstev).

10. místo

Družstvo:
brankář - V. Lopata (po třech zápasech změna – V. Nágr)
hráči – A. Daníček, O. Koukolík, L. Protiva, A. Frána, V. Penc

Zapsal J.Bican, 19.9. 2019 

Fotografie: zde

minikopana2019.jpg