Jdi na obsah Jdi na menu
 


Minikopaná H 6.-7. třída

30. 4. 2019

Jde to s námi s kopce. Předloni jsme skončili v této klučičí disciplíně na 7. místě z 11 družstev, v loňském roce na 7. místě z 9 družstev a letos na 10. místě z deseti družstev. Jestliže v loňském roce se nám druhá skupina ve složení Horní Bříza, Kaznějov, Kralovice, Líně a Nýřany zdála velmi silná, tak letos jsme se právě do této skupiny nalosovali.
Skupina A: Dolní Bělá, Kralovice, Líně, Nýřany, Zruč-Senec
Skupina B: Horní Bříza, Plasy, Tlučná, Třemošná, Žihle
Zúčastnilo se tedy 10 družstev, hrálo se 2x 8 minut, brankář + 6 hráčů.
V loňském roce jsem tento příspěvek končil velmi pesimisticky:
„Naše družstvo za ostatními zaostávalo především „bezzubým“ útokem, nepřesnými přihrávkami, pomalým startem za míčem, nedostatkem herní zarputilosti, chyběla kombinace a rychlý přechod z obrany do útoku. Ani výhled do příštího roku není příliš optimistický, protože budeme v podstatě hrát se stejnými protihráči, kteří nás ale už teď herně převyšují.“

Tento odhad se tedy potvrdil:

Dolní Bělá  : Zruč-Senec  0 : 8 (0:4, 0:4)
Dolní Bělá  : Kralovice   0 : 2 (0:2, 0:0)
Dolní Bělá   : Líně 1 : 3 (1:1, 0:2) branka Daníček 1x
Dolní Bělá : Nýřany 1 : 3 (0:1, 1:2) branka Daníček 1x

Ve skupině A jsme s nula body skončili na posledním místě a byli tak nuceni hrát se Žihlí o deváté místo. V tomto posledním zápase jsme bohužel nastoupili bez nejproduktivnějšího hráče týmu – Adama Daníčka. Soupeř nám však vyšel vstříc, a tak se hrálo proti pravidlům - brankář + 5 hráčů.

Dolní Bělá : Žihle  1 : 3 (1:1, 0:2) branka Nágr 1

Tím, kdo nejvíce podržel naše družstvo během celého turnaje, byla brankářka Tereza Nágrová (mimochodem jedna ze dvou dívek na turnaji – druhou dívku mělo družstvo Plas) a v poli už zmiňovaný Adam Daníček. Celkově není co dodat. Hodnocení loňského ročníku plně platí i pro ten letošní. Doufejme, že příští školní rok to bude lepší.
Družstvo: brankářka T.Nágrová, hráči A.Daníček, V.Nágr, F.Pergl, F.Vlasatý, D.Hašek, F.Nozar

Celý turnaj jsme odehráli bez náhradníků!

Zapsal J.Bican, 30.4. 2019

Fotografie zde 

minikopana2.png