Jdi na obsah Jdi na menu
 


Házená – H 8. - 9. třída

24. 10. 2019

V úterý 16. října se v Horní Bříze konalo okresní kolo v házené (hoši i dívky 8.-9. třída). Z naší školy se do této kolektivní hry pustili pouze kluci. Chlapeckých týmů bylo pět, dívčí čtyři. Naše družstvo kluků nedokázalo, i při největší snaze, porazit ani jednoho soupeře. Hrálo se 1 x 12 minut, systémem každý s každým. Brankář + 6 hráčů. 
Naše neslavné výsledky:
1/ Dolní Bělá     :     Zruč-Senec     0 : 11
2/ Dolní Bělá     :     Kralovice         0 : 16
3/ Dolní Bělá     :     Plasy               1 : 4        (branka – V.Nágr)
4/ Dolní Bělá     :     Horní Bříza      1 : 2        (branka-  O.Koukolík, za stavu 1 : 1 si dal náš brankář nedopatřením vlastní branku)
Během turnaje bylo vidět, že se kluci postupně dostávají do hry a neustále se zlepšují. Je ale pravdou, že v posledních dvou zápasech jsme se setkali s podobně zdatnými soupeři a hra byla tedy mnohem vyrovnanější. 
Družstvo:
brankář – nejprve V.Nágr, po druhém zápase V.Penc
hráči – A.Daníček, O.Koukolík, P.Nágr, L.Protiva, A.Frána

Konečné umístění z pěti družstev – 5. místo.
Konečné pořadí: 1. Zruč-Senec (8 bodů), 2. Kralovice (6 bodů), 3. Plasy (4 body),  4. Horní Bříza (2 body), 5. Dolní Bělá (0 bodů) 

Zapsal J.Bican, 16.10. 2019

Fotografie: zde  

h2.jpg