Jdi na obsah Jdi na menu
 


Florbal (ČEPS-CUP) hoši 4.-5. třída

15. 12. 2018

Toto byl poslední florbalový turnaj, který naši školu měl v letošním školním roce alespoň jednou přivést na krajské kolbiště. Byla to naše poslední naděje, i když výsledky v okresních kolech letos zas tak špatné opět nebyly – D 6.-7.tř. – 2.místo, D 8.-9.tř. - 3.místo, H 6.-7.tř. – 6.místo, kluci z 8.-9.tř. do okresního kola nepostoupili z okrsku.
Do Kožlan na okresní kolo H 4.-5. třída z šesti přihlášených družstev nakonec dorazila jen čtyři družstva – ZŠ Dolní Bělá, ZŠ Kožlany, ZŠ Tlučná a ZŠ Žihle. Naše družstvo svou precizní hrou, sehraností, individuálními schopnostmi, touhou po vítězství a výkonem brankáře zúčastněné týmy od začátku až do konce utvrzovalo v tom, že si postup do krajského kola zaslouží.
Hrály se poměrně dlouhé zápasy – 2 x 10 minut, systémem každý s každým.  Výsledky:

1) Dolní Bělá     :     Tlučná         6 : 5     (2:3, 4:2) (branky – Vokáč 5x, Plevka 1x)
2) Dolní Bělá     :     Kožlany       6 : 5     (4:3, 2:2) (branky -  Vokáč 3x, Plevka 2x, Lopata 1x)
3) Dolní Bělá     :     Žihle             9 : 2     (4:1, 5:1) (branky -  Vokáč 7x, Plevka 1x, Lopata 1x)

ostatní zápasy: Kožlany : Žihle 10:3, Žihle : Tlučná 9:5, Kožlany : Tlučná 15:8
O naší hře přesvědčivě vypovídají vstřelené branky (Vokáč 15x, Plevka 4x, Lopata 2x). Celý turnaj jsme, až na výjimky, odehráli na jednu trojku. Zbývající hráči – ze 4.třídy – do hry vstupovali tehdy, když si hráči ze základní trojky potřebovali odpočinout, nebo když jsme měli vítězství už, jak se říká „v kapse“. 
Naše družstvo:
brankář – A.Kratzer,
hráči – O.Vokáč, T.Plevka, V.Lopata, J.Vrchlavský, P.Beránek, A.Sukel´

Krajské kolo se bude konat v lednu 2019, místo turnaje zatím známo není.

Zapsal J.Bican, 30.11. 2018

Fotografie zde  

ceps.jpg