Jdi na obsah Jdi na menu
 


Florbal – hoši 6.-7. třída

11. 11. 2018

V týdnu od 5. do 9. listopadu se konaly hned dva florbalové turnaje, na kterých se objevila i družstva Dolní Bělé. Tím prvním byl v úterý 6. listopadu turnaj určený pro kluky z 6. až 7. třídy. Náš tým klučičí jsme „obohatili“ i o jednu šikovnou a velmi aktivní hráčku Kristýnu. Udělali jsme dobře, neboť soupeřům nastřílela 10 branek. Turnaj byl velmi silně obsazen – dostavilo se 12 školních týmů (Dolní Bělá, Heřmanova Huť, Horní Bříza, Kaznějov, Kožlany, Kralovice, Nýřany, Plasy, Tlučná, Třemošná, Zruč-Senec a Žihle). Při rozlosování do dvou skupin k nám los nebyl příliš příznivý. Do skupiny jsme si nalosovali silnou Heřmanovu Huť, Zruč-Senec a Žihli. Naše výsledky:

Dolní Bělá : Žihle    6 : 2 (Červená 6x)
Dolní Bělá : Heřmanova Huť   2 : 3 (Červená 2x, rozhodující branka za stavu 2:2 padla 9 s před koncem zápasu) 
Dolní Bělá  : Zruč-Senec   3 : 6 (Červená 2x, Vlasatý 1x)

Přestože jsme vyhráli jen jeden duel, díky ostatním zápasům a stavu skóre, došlo k tomu, že jsme překvapivě skončili na druhém místě ve skupině. V další části turnaje jsme nastoupili proti Kralovicům:

Dolní Bělá : Kralovice   0 : 3 bbbbbbbbbbbbbbbb

Konečné umístění – 6. místo

Pořadí na prvních třech místech – 1. Horní Bříza,     2. Tlučná     3. Kralovice
Na loňské druhé místo jsme sice nenavázali, ale při úrovni našich šesťáků a sedmáků, kdy jsme museli do hry nasadit i páťáky a děvčata, to je výsledek víc než dobrý.
Družstvo: A.Daníček (brankář), V.Nágr, F.Vlasatý, K.Červená, F.Pergl, D.Hašek, K.Lőffelmann, O.Vokáč                              

Zapsal J.Bican, 6.11. 2018

Fotografie: zde  

flrh.jpg