Jdi na obsah Jdi na menu
 


Florbal – dívky 6.-7. třída

11. 11. 2018

Druhým turnajem s naší účastí v týdnu od 5. do 9. listopadu byl turnaj dívek z 6.-7. třídy. V loňském roce jsme skončili na 2.místě a i pro letošní rok bylo družstvo velmi dobře připraveno a namotivováno. V brance sice nastoupila ještě neostřílená Anežka, ale obraně velela zkušená Terezka a útoku zase bojovnice Kristýna. Nebylo se tedy čeho bát. Přijelo šest družstev: Dolní Bělá, Horní Bříza, Chotíkov, Kralovice, Manětín a Žihle. Hrálo se deset minut, systémem nejspravedlivějším - každý s každým. Výsledky:

Dolní Bělá : Žihle   10 : 1 (Červená 10x)
Dolní Bělá   : Horní Bříza    3 : 0 (Červená 3x)
Dolní Bělá : Chotíkov   7 : 0 Červená 6x, Spoustová 1x)
Dolní Bělá  : Manětín    9 : 1 (Červená 8x, Čiháková 1x)


Náš poslední zápas s Kralovicemi byl vlastně finálovým zápasem o postup do krajského kola. Nám stačila remíza. Očekávali jsme silný nápor, a tak jsme do obrany postavili naše nejsilnější hráčky. Bohužel, tlaku jsme nedokázali odolat. 
 Dolní Bělá      :       Kralovice           1 : 2      (Červená 1x)

Za stavu 2 : 0 pro Kralovice jsme sice stačili ještě nepříznivý stav snížit na 2 : 1, ale na vyrovnání zbývalo už jen 30 vteřin. A to bylo proklatě málo! Na tvářích všech hráček byl po tomto turnaji vidět opravdu velký smutek a zklamání, přestože 2. místo je velmi pěkný výsledek.

Konečné umístění – 2. místo

Konečné pořadí: 1. Kralovice   2. Dolní Bělá   3. Horní Bříza
Kristýna byla s 28 brankami po zásluze vyhlášena nejúspěšnější hráčkou turnaje.
Družstvo: A Širerová (brankářka), K.Červená, T.Nágrová, K.Pokorná, N.Marešová, A.Krbcová, D.Spoustová, M.Švamberková a M.Čiháková

Zapsal J.Bican, 8.11. 2018

Fotografie: zde 

flrd.jpg