Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dort pro naše nejlepší sportovní týmy

16. 6. 2019

I v letošním školním roce proběhla malá – přestávková – slavnost. Pro nejúspěšnější týmy byl jako odměna za hráčskou aktivitu a bojovnost připraven nádherně nazdobený dort s fotografiemi na jedlém papíře.
V tomto školním roce jsme vyhráli dvě okresní kola (to jsme ještě nevěděli, že den nato – 12.6. - vyhrajeme potřetí – MIX 4.-5.třída STREETBALL – 1. místo) – a to H 4.-5.třída FLORBAL 1. místo a D 6.-7.třída Jarní basketbalový turnaj 1. místo. V den „porcování“ dortu někteří hráči chyběli, a tak jsme pozvali i kluky z 8.-9.třídy, jejichž výsledku si velmi ceníme  - 3. místo v ATLETICKÉM ČTYŘBOJI.   
Všem našim letošním sportovním reprezentantům, ale především těm, kteří dokázali ve velké konkurenci vyhrát okresní kola,
MOC DĚKUJI! Za ten letošní školní rok byla celá řada příjemných a šťastných turnajů, i těch, kde nám jen tak tak utekla medaile nebo jsme skončili na předposledním či posledním místě. Každopádně - bude v budoucnu na co vzpomínat!

Zapsal J.Bican, 11.6. 2019

Fotografie zde 

dort.png