Jdi na obsah Jdi na menu
 


SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NAUČNÉ STEZKY

6. 12. 2017

   Školní naučná stezka byla slavnostně otevřena 4. 12. 2017. Děti i učitelé ji dostali pod stromeček jako vánoční dárek.
  Vánoční strom před školou byl u této příležitosti rozsvícen, žáci si pro návštěvníky přichystali vánoční (adventní) kulturní vystoupení. Diváci vyslechli řadu vánočních písní, koled a skladeb v podání školního pěveckého sboru. Pěvecký sbor doprovodily děti hrající na příčné i altové flétny, akordeony a klávesy. Hudební program zpestřili svým vystoupením také děti ze 4. třídy, svým tancem pak dívčí taneční skupina „ Music girls“ (6. třída). Děvčata ze 6. třídy vše ještě doplnila recitací vánočních básní.
   Návštěvníci si pak ještě měli možnost pochutnat na vánočních dobrotách, které připravili učitelé naší školy.

Fotografie zde  

sns_2017.jpg