Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prohlášení o přístupnosti

Forma zveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Web je tvořen podle specifikace HTML a dodržuje syntaktickou a sémantickou správnost. Obsah a forma jsou odděleny pomocí CSS. Web je tak možné používat na různých výstupních zařízeních.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu.

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

  • PDF – pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader, popřípadě lze použít interní plugin PDF v běžných webových prohlížečích, jako jsou Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Microsoft Edge či Safari.
  • DOC, XLS, PPT – společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office pouze online prohlížeče s nutným účtem Office 365. Jinak lze využít bezplatné kancelářské balíky LibreOffice či OpenOffice.
  • ZIP – některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. Pro dekomprimaci lze využít vestavěný modul ZIP, který je základní součástí operačního systému Windows.

Kontakt na správce webu

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu, můžete poslat na adresu technického správce serveru - zs.dolni.bela@volny.cz