Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční jarmark na ZŠ v Dolní Bělé

12. 12. 2018

Žáci i učitelé školy zorganizovali tradiční vánoční jarmark pro veřejnost. Po programu ve třídách si návštěvníci měli možnost, mimo jiné, zakoupit například adventní výrobky našich žáků. Svůj prodejní stánek zde měly téměř všechny třídy. Děti se velmi pečlivě a zaujatě věnovaly nejen výrobě, ale také prodeji svých děl. K adventu patří také charitativní akce. Toho se velmi úspěšně zhostili osmáci - prodávali své výrobky či přáníčka například pro renomované organizace Člověk v tísni či Dobrý anděl. Věříme, že k posílení předvánoční atmosféry přispěla také naše kavárna. Návštěvníci jarmarku zde měli možnost posedět a ochutnat mnohé nápoje a chutné voňavé zákusky připravené našimi deváťáky. Celý program byl doprovázen zpěvem koled a vánočních písní v podání školního pěveckého sboru. Všichni přítomní obdivovali místy až akrobatická taneční vystoupení děvčat ze 7. třídy. Nad celým jarmarkem zářily medaile shromážděné žáky školy za posledních 15 let. Odměnou pro všechny organizátory akce byly jistě milé úsměvy a poděkování spokojených návštěvníků jarmarku.

text: Mgr. M. Husáková, foto J. Bican - 11.18.2018

Fotografie zde

jarmark2018.jpg