Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční dílny 8. třídy

9. 12. 2019

   Žáci 8. třídy si s p. uč. Husákovou v rámci výuky pracovních činností připravili několik výrobků, které by rádi předložili veřejnosti k prodeji na vánočním jarmarku. Jarmark se ve škole otvírá hned po skončení besídky 1. stupně (11. 12. od 16. 30; besídka je od 16 h).
     Na pultech našeho stánku najdete např. krásné a vkusné dřevěné lucerničky, vánoční svíčky se skořicí či jinak ozdobené. Také voňavé pytlíčky s bylinkami návštěvníky určitě zaujmou. Bylinky si děti vypěstovaly v naší bylinkové paletové zahradě. Nebudou chybět ani drobné vánoční ozdoby s korálky. Uvedené výrobky daly dětem opravdu zabrat, práce to nebyla lehká. Zejména pak výroba dřevěných luceren; zde už byly potřeba dovednosti jako jsou přesnost měření a řezu, lepení komponentů, vrtání, přesné ustavení výrobku, apod. Nakonec vše dopadlo nad naše očekávání. Děti se na jarmark těší, zajímá je, zda návštěvníky jejich výrobky potěší a zaujmou.

(Mgr. M. Husáková, 9. tř.)