Sběr starého papír

23. 5. 2020

Sběr starého hliníku, elektroodpadu a baterií byl, díky Vám dětem a obětavým rodičům, úspěšně dokončen.

Hliníku se shromáždilo teď na jaře 293 kg – a když k tomu připočítáme podzim 2019 - pak je to celkem 538 kg (loni 781 kg).

Elektroodpadu je připraveno k odvozu za celý letošní školní rok 232 kg (loni 147 kg).

Baterií je shromážděno 109 kg (loni 245 kg).

Odměna pro děti za elektroodpad a baterie za loňský školní rok už do školy dorazila – viz foto.

Děkuji všem rodičům, že sběr pečlivě uložili do pytlů, popsali je a pytle uložili u ZŠ.

Po takto úspěšné akci bychom mohli, ve spolupráci s Vámi, dokončit i sběr starého papíru. Tento týden přišla povzbudivá zpráva - cena starého papíru se opět začíná zvedat – z podzimních 0,50 Kč/1 kg už stoupla na 1,50 Kč. Stávající ročník bychom tak mohli uzavřít za předem daných podmínek. Sběr musíme do Plzně přivézt sami. Pokud se nenabídne nikdo z rodičů, máme přislíben odvoz sběru (pouze omezené množství - malý kontejner).

ZÁVĚR:
Starý papír (!!! pouze noviny, časopisy, letáky, knihy bez desek a katalogy !!!) můžete individuálně přivážet jako obvykle ke škole pod terasu u MŠ (budou tam připraveny podkladové palety, váha a sešit na zapsání hmotnosti).

Papírový sběr můžete přivážet od pátku 22.5. do neděle 31.5. (v pracovních dnech pouze po 15 hodině, v sobotu a v neděli kdykoliv)

Ps. Pokud máte ještě hliník, elektroodpad a baterie – i ty můžete přivézt, ale dejte je stranou. Odvoz už je objednán na začátek června.
Děkuji

Zapsal J.Bican, 20.5. 2020