Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohádková cesta pro děti z MŠ

23. 6. 2019

V úterý Den s brannými prvky, ve středu Pohádková cesta pro MŠ. Tak takhle náročný program měli naši deváťáci v tomto týdnu. 
Na středu 19.6. si totiž připravili pro své budoucí nástupce z MŠ okružní cestu v okolí školy plnou pohádkových bytostí. Do programu se zapojila jak děvčata, tak i kluci. Deváťáci se rozdělili na pět stanovišť, na kterých připravili drobné úkoly, za jejichž splnění děti dostávaly drobné odměny. Všechna „drobotina“ se se svými učitelkami vydala na trať protisměrně, aby vše proběhlo hladce a bez zbytečných prostojů. Žáci z nejvyššího ročníku se o děti velmi pěkně postarali, a i v tomto případě jim patří velké poděkování za pěkně připravenou akci.

Zapsal J.Bican, 19.6. 2019 

Fotografie zde 

pohadkovacesta2019.png