Jdi na obsah Jdi na menu
 


Charitativní akce 8. a 9.třídy naší ZŠ

3. 1. 2019

V předvánočním čase se žáci 8. a 9. třídy rozhodli připojit k výzvě studentské neziskové organizaci MISSE  NADĚJE a vyrobili růže z krepového papíru. Ke každé růži napsali vzkaz pro příjemce. Růže se jim moc povedli. Vzkazy napsané u růžiček byli od srdce. Koordinátorka projektu po obdržení zásilky napsala následující vzkaz: ,,Dobrý den, dneska jsem převzala balíček. Tak nádherné růže a tak skvělé vzkazy od srdce jsem asi ani nikdy neviděla. Určitě Vám a žákům zašlu v lednu poděkování, protože jste odvedli všichni kus práce a já jsem pravdu dojatá! ❤ Děkuji mnohokrát"

Děti ze vzkazu i fotografií z předávání měly velkou radost.
Odkaz na nadaci
: http://www.misenadeje.cz/?fbclid=IwAR2FKgRw8Ghqd0cT_i8sg32oxU0qQqsZeUKX6IxcEUJqxLh0l7g3HfV34Jw

Zapsala Mgr. Martina Hubková, 3.1. 2019

Fotografie: zde

webruze.jpg