Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bruslení v Třemošné

9. 12. 2019

    V pátek, 6. 12., si žáci naší školy společně s učiteli (M. Husáková, J. Bican, I. Krausová) vyzkoušeli své schopnosti a umění na ledové ploše v Třemošné. Někteří se drželi velmi dobře, snažili se zdokonalit pohyb na ledě a cvičili také nové prvky. Řada dětí byla na bruslích poprvé, první „kroky“ na ledu pro ně nebyly jednoduché. Všichni se snažili a hodinu na ploše si maximálně užili. Nemohl chybět ani hokejový zápas, ve kterém klukům vydatně pomáhala některá šikovná děvčata. Když jsme pak byli nuceni ledovou plochu opustit, nikomu se z ledu nechtělo. Přestože mnozí byli již fyzicky unavení, je třeba napsat, že bruslení, hry na ledě nebo hokej je pro žáky opravdu veliká zábava a všichni doufáme, že se nám podaří zajistit další termín po Novém roce. Nadšené výrazy v dětských tvářích jsou pak i pro učitele velkou odměnou.

(Mgr. M. Husáková, 9. 12. 2019)

 

Fotografie: zde

brusleni2019b.jpg