Anketa pro rodiče – volný čas dětí

Vážení rodiče,

v souvislosti s plánování služeb pro obyvatele Kralovicka vás zdvořile žádáme, zda byste se mohli zapojit do průzkumu, který realizuje Centrum pro komunitní práci západní Čechy ve spolupráci s naší školou. Průzkum se týká oblasti trávení volného času dětí. Za tím účelem vás prosíme o vyplnění dotazníku buď online na odkazu: https://www.survio.com/survey/d/E5F/Anketa-pro-rodice-ZS-Dolni-Bela či v tištěné podobě, a to do 17.1.2022. Pokud máte zájem o tištěnou podobu dotazníku, napište prosím email třídnímu učiteli vašeho dítěte. Anketa je anonymní.

Děkujeme vám všem za spolupráci a přejeme vám radostné Vánoce!

ZŠ Ludvíka Otčenáška Dolní Bělá

Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email