Jdi na obsah Jdi na menu

Nejúspěšnější sportovci školního roku 2018/2019

5. 7. 2019

Uzavřeli jsme další školní rok. Z pohledu sportovních výsledků se ještě v pololetí zdálo, že to bude rok neúspěšný. Když se však dostavil čas účtování a vše se sečetlo a podtrhlo, byly celkové výsledky mnohem, mnohem veselejší. ….. Vždyť sportovci školy usilovali o celkem 24 sad medailí a ….. a 17x s nimi také opravdu přijeli. ….. Vždyť jsme vyhráli tři okresní kola – florbal H 4.-5. třída, Jarní basketbalový pohár D 6.-7. třída a streetball H 4.-5. třída. ….. Vždyť jsme se zúčastnili dvou krajských kol a ….. a v obou jsme obsadili 5. místo (florbal H 4.-5. třída, streethockey H 6.-8. třída). ….. Vždyť děvčata z druhého stupně byla celkem na deseti turnajích a ….. a 10x přijela s medailemi. Prostě – není proč si stěžovat!
Nejúspěšnější sportovkyně školního roku 2018/2019:

1. místo  8. tř. Kristýna  ČERVENÁ   5 429 b.
2. místo  7.tř.   Tereza   NÁGROVÁ          4 932 b.
3. místo 8.tř. Nela MAREŠOVÁ  2 392 b.
4. místo   6.tř.  Anežka  Širerová 3 226 b.
5. místo 6.tř. Markéta Švamberková  2 553 b.
6. místo 8.tř. Karolína Pokorná   2 313 b.
7. místo  7.tř. Darina Spoustová  1 838 b.
8. místo 7.tř.   Aneta Krbcová  1 761 b.
9. místo  8.tř. Aneta Štálová  1 727 b.
10. místo 6.tř.  Michaela Šebková     1 110 b.

Vítězná Kristýna Červená zvítězila už podruhé, a tak bude příští školní rok usilovat o hattrick. Svou sbírku medailí obohatila o jednu zlatou, tři stříbrné a dvě bronzové.
Z druhé strany – jedenáct žákyň z celého druhého stupně získalo v součtu pod deset bodů.

Nejúspěšnější sportovec školního roku 2018/2019:

1. místo 8.tř Adam Daníček 5 429 b
2. místo 8.tř. Lukáš PROTIVA  3 734 b.
3. místo  8.tř.  Ondřej KOUKOLÍK   3 650 b.
4. místo 9.tř. David Walter    3 497 b.
5. místo   8.tř. Vojtěch Penc   3 015 b.
6. místo  8.tř.  Adam Frána  3 002 b.
7. místo 7.tř.  Vladimír Nágr  1 468 b
8. místo 6.tř. David Hašek 1 237 b.
9. místo 8.tř Tadeáš Tabačar 1 035 b.
10. místo 9.tř. Michal Třeštík 989 b.

Z druhé strany – devět žáků z celého druhého stupně získalo v součtu pod deset bodů.

Vzhledem k tomu, že se v letošním školním roce v mnohem větší míře do sportovních aktivit zapojili i žáci prvního stupně, rozhodli jsme se, a to poprvé, vyhlašovat i nejúspěšnější sportovce 1. stupně.
Nejúspěšnější sportovkyně a sportovec 1. stupně:

Nejúspěšnější sportovkyně:              Marie         ČIHÁKOVÁ             5. třída
Nejúspěšnější sportovec:                  Václav        LOPATA                5. třída

V případě děvčat byla volba velmi jednoduchá. U kluků to bylo mnohem, mnohem složitější. O titul usilovala velmi silná čtyřka, která nás v budoucnu asi ještě mnohokrát potěší svými sportovními výkony  –  podle abecedy: Adam Kratzer, Václav Lopata, Tomáš Plevka a Ondřej Vokáč. Všichni jsou  z páté třídy. Vítězný Vašek Lopata si domů přivezl dvě zlaté, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili. Zahrál si i na jedné krajské soutěži – florbal H 4.-5. třída.