Jdi na obsah Jdi na menu
 


Důležité upozornění - další etapa rekonstrukce průtahu Dolní Bělou

22. 2. 2019

Vážení rodiče,

na přelomu měsíce února a března 2019 začne v Dolní Bělé další etapa rekonstrukce silničního průtahu Dolní Bělou, a to v úseku od COOPU k restauraci U Rajchů. Průjezd obcí bude v tomto úseku nejméně do konce školního roku 2018/2019 uzavřen (příjezd ke škole bude umožněn). Z tohoto důvodu dojde k přesunům autobusových zastávek z návsi do blízkosti Husovy kaple (nad kostelem ve směru na Horní Bělou). Cesta od autobusu do školy a na autobus se prodlouží a tím se zvýší riziko možných dopravních nehod. Nová trasa povede blízko staveniště, kde je třeba očekávat  zvýšený provoz těžké techniky.

Z tohoto důvodu Vás prosím - poučte své dětí a upozorněte je, aby po cestě do školy a ze školy dbaly zvýšené opatrnosti, zejména pří přecházení silnice v místě zastávek, využívaly chodníky a při přecházení komunikací maximálně zvýšily svoji pozornost. Je třeba počítat i s tím, že provizorní zastávky budou pravděpodobně bez přístřešku a za deště bude čekání na autobus velmi  nepříjemné.

Tato situace může nastat už v pondělí po jarních prázdninách!

Předem moc děkuji za spolupráci

S přátelským pozdravem
Mgr. Jiří Hladík - ředitel školy

cesta2.jpg